Novoročenka.

Kotrba, Emil (1912 - 1983)

Arch papíru. Nahoře litografie 14 x 19,5 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Emil Kotrba 045. Signováno také iniciálou vlevo dole v desce. Pod litografií text černým perem. Datováno Jihlava 26. XII. 1945. Vzadu napsán adresát.

Chagall VI., str. 112 - 113.

Novoročenka.

140 Kč (165 Kč)
165 Kč (195 Kč)

Dražitel č.33, 28. 10. 2017 21:48