Dopis s kresbou.

Kašpar, Adolf (1877 - 1934)

Dopis pro Ignáta Herrmanna. Datováno St. Tura (Nitranská stol.) 5.9. 01. Kašpar informuje Herrmanna, že se vrací z cest. Bude nějakou dobu v Hlubočku u Olomouce, kde bude mít spoustu času na kreslení. Ptá se tedy, jestli pro něj Herrmann nemá zakázku. Psáno na dopisním papíře po jedné straně černým perem. Vlevo barevný akvarel 7,7 x 4,9 cm. Dobová pasparta.

Dopis s kresbou.

29. 10. 2017 00:08

450 Kč (532 Kč)
1 125 Kč (1 329 Kč)

Dražitel č.36, 28. 10. 2017 23:53