(Toyen) Petr a Lucie.

Rolland, Romain (1866 - 1944)

Praha, Rudolf Škeřík, 1932. Symposion svazek 18. Clkož. vazba s ražbou a zlacením, 144 (1) s. Tři dvoubarevné litografie, úprava a vazba Toyen. Kromě vydání na papíře antik vyšlo 40 výtisků na holandském pap. Pannekoek číslovaných I - XL a 300 výtisků na domácím simili japanu číslovaných 1 - 300. Tento výtisk č. 15.

Petr a Lucie.

4. 6. 2016 23:14

550 Kč (650 Kč)
550 Kč (650 Kč)

Dražitel č.24, 4. 6. 2016 22:59