Ilustrace.

Oliva, Viktor (1861 - 1928)

Originální kresba černým perem 13,8 x 11,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Dobová pasparta. Vzadu poznámka Ignáta Herrmanna tužkou: Viktor Oliva 1886. Kresba pro časopis Švanda dudák.

Toman II., str. 223.

Ilustrace.

2 000 Kč (2 363 Kč)