Ilustrace.
Originální kresba černým perem 13,8 x 11,8 cm. Nesignováno, nedatováno. Dobová pasparta. Vzadu poznámka Ignáta Herrmanna tužkou: Viktor Oliva 1886. Kresba pro časopis Švanda dudák.
Toman II., str. 223.
2 000 Kč (2 363 Kč)
2 000 Kč (2 363 Kč)