Ex Libris Dr. Bruno Rys. Uvězněná smrt.
Zinkografie 4 x 2,7 cm. Signováno v desce vlevo nahoře. Nedatováno. Rok 1920.
Paulus 221.
105 Kč (124 Kč)
105 Kč (124 Kč)
105 Kč (124 Kč)
105 Kč (124 Kč)
Dražitel č.20, 27. 10. 2017 23:53