Ex Libris Dr. Bruno Rys. Uvězněná smrt.

Váchal, Josef (1884 - 1969)

Zinkografie 4 x 2,7 cm. Signováno v desce vlevo nahoře. Nedatováno. Rok 1920.

Paulus 221.

105 Kč (124 Kč)
105 Kč (124 Kč)

Dražitel č.20, 27. 10. 2017 23:53