Ex Libris F. Dvořáčková. Tři Gracie.
Barevný dřevoryt 6,7 x 5 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1936.
Paulus 37.
240 Kč (284 Kč)
240 Kč (284 Kč)