Ex Libris F. Dvořáčková. Tři Gracie.

Váchal, Josef (1884 - 1969)

Barevný dřevoryt 6,7 x 5 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1936.

Paulus 37.

240 Kč (284 Kč)