Ex Libris Ing. F.M. Klicman.
Barevný dřevoryt 14,2 x 7 cm. Signováno vlevo dole v desce, nedatováno. Rok 1941.
Paulus 103.
Sbírka Dr. Bohumila Janíčka.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)