Ex Libris Wincy Censora.
Ofset 12,4 x 9,9 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1936.
Paulus 28.
Pozůstalost MUDr. Vlastimila Janíčka.
160 Kč (189 Kč)
160 Kč (189 Kč)