Ex Libris Wincy Censora.

Váchal, Josef (1884 - 1969)

Ofset 12,4 x 9,9 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1936.

Paulus 28.

Pozůstalost MUDr. Vlastimila Janíčka.

Ex Libris Wincy Censora.

160 Kč (189 Kč)