Ex Libris Jaroslav Mrázek.

Váchal, Josef (1884 - 1969)

Barevný dřevoryt 18,8 x 12 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1949.

Hruška str. 288 - 289.

Ex Libris Jaroslav Mrázek.

650 Kč (768 Kč)
650 Kč (768 Kč)

Dražitel č.23, 27. 10. 2017 23:16