Ilustrace.
Kresba černým perem tuší 7,5 x 11,4 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Dole poznámka tužkou: První večer u strýčka Remuse str. 1 (1). Králík a lišák.
Chagall IV., str. 148 - 149.
Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka. Papír vlevo trochu pomačkán, nezasahuje do kresby.
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)