Oboustranná ilustrace.
1. Ptáček. Kresba černým perem 11 x 8,3 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. 2. Králík. Kresba černým perem 10,5 x 14 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Kresby na kartonu.
Chagall IV., str. 148 - 149.
Sbírka MUDr. Vlastimila Janíčka. U kresby Králík dvě skvrnky od tuše.
1 100 Kč (1 300 Kč)
1 100 Kč (1 300 Kč)