Dopis Jindřichu Svobodovi.

Stritzko, Otto Maria (1908 - 1986)

Datováno Stará Říše 30.1. 1951. Psáno na papíře ze skicáku po jedné straně černým perem. Připojeno: Exlibris Jindřicha Svobody. Originální kresba tuší 4,8 x 9,2 cm. Signováno a datováno vpravo dole tuší Otto Stritzko 1945. Stritzko se omlouvá, že ještě nezaslal slibované kresby. Může za to jeho povaha odkládat všechno na zítřek. Když se ale dozvěděl, že budou kolegové v Ústředí pro umělecká řemesla, kresby poslal. Rámováno v paspartě s fólií.

Dopis Jindřichu Svobodovi.
Korespondence

300 Kč (354 Kč)