Rodný dům Michelangela.
Lept 16 x 12,2 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1958. Pasparta, fólie.
Siblík 125/b.
1 000 Kč (1 182 Kč)
1 000 Kč (1 182 Kč)