Dvě indické dívky. Novoročenka manželů Kohoutových na rok 1962.
Lept 6,8 x 11,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Rybička 696.
400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)