Malé básně prosou.
Lept 10,2 x 5,7 cm. Nesignováno, nedatováno. Rok 1929. Pasparta.
Chagall IX., str. 145 - 147.
Frontispis knihy Baudelaire, Charles: Malé básně prosou. Praha, Erna Janská, 1929.
700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)
1 725 Kč (2 038 Kč)
1 725 Kč (2 038 Kč)
Dražitel č.10, 28. 10. 2017 23:41