PF 1982.
Kombinovaná technika 15,2 x 10,7 cm. Signováno a datováno pravo dole tužkou V. Zykmund 81. Pod podpisem název, vlevo PF 1982, vše psáno výtvarníkem tužkou.
Chagall XXI., str. 317 - 319.
200 Kč (236 Kč)
200 Kč (236 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
Dražitel č.3, 27. 10. 2017 09:50