Ex Libris Dr Emilie Zděnovcová. Imaginární květy.
Dřevoryt 12,6 x 8 cm. Signováno vpravo dole tužkou a vlevo dole v desce. Nedatováno. Rok 1952. Tisk na ručním papíře.
Vencl 408.
80 Kč (95 Kč)
80 Kč (95 Kč)