P.F. 1941 Karel a Marie Zinkovi.

Kobliha, František (1877 - 1962)

Dřevoryt 16,3 x 11,4 cm. Signováno tužkou vpravo dole a vlevo dole v desce. Nedatováno.

Chagall V., str. 263 - 264.

95 Kč (112 Kč)