Z knihovny N. Felsche.

Šimon, Pavel (1920 - 1958)

Barevná akvatinta 10,7 x 7,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall XVI, str. 154 - 155.

Z knihovny N. Felsche.

90 Kč (106 Kč)