Z knihovny N. Felsche.
Barevná akvatinta 10,7 x 7,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Chagall XVI, str. 154 - 155.
90 Kč (106 Kč)
90 Kč (106 Kč)