PF 2001 Jan Mauler. Most a stromy.
Suchá jehla 9,1 x 14,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 2001. List č. 43/120.
Štorek 702.
140 Kč (165 Kč)
140 Kč (165 Kč)