František Tichý.
Kombinovaná technika 14,7 x 14,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou L. Kuklík 76. List č. 26/80. Tisk na ručním papíře z Velkých Losin.
Chagall VI., str. 433 - 434.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)