Exl. J.Č. Dívka s pávem.
Suchá jehla 7,8 x 6,7 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou K. Šafář 1975.
Štorek 35.
120 Kč (142 Kč)
120 Kč (142 Kč)