PF 1980 Staněk.
Suchá jehla 8,1 x 5,4 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 32/80. Tisk na ručním papíře.
Chagall XV., str. 345.
29. 10. 2017 00:13
29. 10. 2017 00:13
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
100 Kč (118 Kč)
Dražitel č.32, 28. 10. 2017 23:58