Utrpení starého Werthera.

Mikulášek, Oldřich (1910 - 1985)

Františkovy Lázně, Městské muzeum, 1974. OBr., volně vložené listy, 14 s. Ve frontispisu volně vložena suchá jehla od Vladimíra Komárka, signována a datována vpravo dole tužkou. Věnování Oldřicha Mikuláška v tiráži. Celkem 150 výtisků, z toho 50 číslovaných se suchou jehlou Vladimíra Komárka. Tento výtisk jeden z nich, č. 24.

Obálka vyšisována.

Utrpení starého Werthera.

400 Kč (473 Kč)
425 Kč (502 Kč)

Dražitel č.39, 28. 10. 2017 23:41