(autogram) Krajem táhne prašivec.
Praha, Československý spisovatel, 1957. České básně svazek 163. Clpl. vazba, pap. přebal, 41 (1) s. Obálka, vazba a typografická úprava Josef Kaplický. Na patitulu věnování Oldřicha Mikuláška.
První vydání. Obálka poškozena.
Signované knihy
Signované knihy
160 Kč (189 Kč)
160 Kč (189 Kč)