(autogram) Krajem táhne prašivec.

Mikulášek, Oldřich (1910 - 1985)

Praha, Československý spisovatel, 1957. České básně svazek 163. Clpl. vazba, pap. přebal, 41 (1) s. Obálka, vazba a typografická úprava Josef Kaplický. Na patitulu věnování Oldřicha Mikuláška.

První vydání. Obálka poškozena.

Krajem táhne prašivec.

Signované knihy

160 Kč (189 Kč)