(vazba, Hašková Eva) Valérie a týden divů.

Nezval, Vítězslav (1900 - 1958)

Praha, Supraphon n.p., 1976. Polyhymnia svazek 6. Clpg. vazba s kresbou tuší a zlacením, kaligrafie na hřbetě, kapitálek, zlatá ořízka, košilka. Kartonové pouzdro s aplikovaným koženým štítkem. Vázal Jiří Fogl v roce 2007, signováno slepotiskovým razítkem na předsádce. 115 (2) s. Doslov Dr. Jiří Kutina. Osm barevných leptů signovaných a datovaných tužkou Eva Hašková. Grafická úprava Vladimír Viener. Celkem 200 číslovaných výtisků ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk č. 99/200.

Výborný stav. Kniha obdržela cenu Otty Blažka za řemeslně nejdokonalejší vazbu.

Valérie a týden divů.

12 500 Kč (14 769 Kč)
16 500 Kč (19 495 Kč)

Dražitel č.33, 28. 10. 2017 23:19