(autogram) el do Ra Da (da).

Kundera, Ludvík (1920 - 2010)

Bez místa vydání, Ludvík Kundera, 1984. OBr., volně vložené listy, nestr. (15 s.). Barevná serigrafie signovaná a datovaná tužkou Klára Bočkayová-Omiliaková. Na titulním listě podpis Ludvíka Kundery a výtvarnice. Neudaný počet výtisků na ručním papíře z Velkých Losin. Tento výtisk č. XXXVII.

el do Ra Da (da).

700 Kč (827 Kč)
700 Kč (827 Kč)

Dražitel č.16, 28. 10. 2017 16:32