PF 2008 SČB.
Arch papíru. Vlevo tištěný text. Vložena orig. suchá jehla 12,8 x 7,2 cm od Karla Šafáře. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno. Tisk na ručním papíře.
Chagall XV., str. 345.
120 Kč (142 Kč)
120 Kč (142 Kč)
120 Kč (142 Kč)
120 Kč (142 Kč)
Dražitel č.6, 26. 10. 2017 15:32