(Cinybulk Vojtěch) Venuše.
Bez místa vydání, Emil Gebauer za účasti P. Janaty, J. Buriánka a J. Laty, 1982. OBr., volně vložené listy, nestr. (1 s.) textu + čtyři litografie Vojtěcha Cinybulka signované tužkou. Celkem 100 neprodejných výtisků. Tento č. A 14.
140 Kč (165 Kč)
140 Kč (165 Kč)