Collyrie.
Monotyp 22,3 x 8 cm. Signováno a datováno vlevo dole tužkou H Kocman 70. Pasparta.
Chagall V., str. 269 - 270.
29. 10. 2017 00:03
29. 10. 2017 00:03
300 Kč (354 Kč)
300 Kč (354 Kč)
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
Dražitel č.12, 28. 10. 2017 23:48