Fokalk 29,2 x 23,7 cm. Signováno a datováno vzadu tužkou Miloš Koreček 1988. Pasparta.
Chagall VI., str. 60 - 61.
Fotografie, Skupina Ra
Fotografie, Skupina Ra
1 500 Kč (1 772 Kč)
1 500 Kč (1 772 Kč)