Pocta Emilu Fillovi,.
Barevný lept 16,4 x 24,7 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Sklenář 1982. List č. 34/100. Rám, pasparta, sklo.
Chagall XIV, s. 146 - 148.
29. 10. 2017 00:14
29. 10. 2017 00:14
1 600 Kč (1 890 Kč)
1 600 Kč (1 890 Kč)
3 000 Kč (3 545 Kč)
3 000 Kč (3 545 Kč)
Dražitel č.14, 28. 10. 2017 23:59