Pocta Emilu Fillovi,.

Sklenář, Zdeněk (1910 - 1986)

Barevný lept 16,4 x 24,7 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Sklenář 1982. List č. 34/100. Rám, pasparta, sklo.

Chagall XIV, s. 146 - 148.

Pocta Emilu Fillovi,.

29. 10. 2017 00:14

1 600 Kč (1 890 Kč)
3 000 Kč (3 545 Kč)

Dražitel č.14, 28. 10. 2017 23:59