Sedící dívka před zrcadlem.
Litografie s podtiskem 14,3 x 10,6 cm. Signováno a datováno v desce uprostřed Tichý 57. Rám, pasparta, sklo. Příloha časopisu Výtvarné umění, ročník VII., č. 4.
Dvořák 292.
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)