Sedící dívka před zrcadlem.

Tichý, František (1896 - 1961)

Litografie s podtiskem 14,3 x 10,6 cm. Signováno a datováno v desce uprostřed Tichý 57. Rám, pasparta, sklo. Příloha časopisu Výtvarné umění, ročník VII., č. 4.

Dvořák 292.

Sedící dívka před zrcadlem.

2 500 Kč (2 954 Kč)