Sám Sultán dnes požádal o mou ruku.

Linoryt 9,2 x 11,8 cm. Červený otisk. Signováno a datováno dole uprostřed tužkou Louis 1969. Nahoře uprostřed napsán tužkou název.

500 Kč (591 Kč)
600 Kč (709 Kč)

Dražitel č.15, 28. 10. 2017 23:23