Sám Sultán dnes požádal o mou ruku.
Linoryt 9,2 x 11,8 cm. Červený otisk. Signováno a datováno dole uprostřed tužkou Louis 1969. Nahoře uprostřed napsán tužkou název.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
600 Kč (709 Kč)
600 Kč (709 Kč)
Dražitel č.15, 28. 10. 2017 23:23