SSPE Plzeň 1982. Soubor deseti exlibris.

(Suchánek Vladimír, Komárek Vladimír) SSPE Plzeň 1982. Soubor deseti exlibris.

Plzeň, SSPE, 1982. OBr., nestr. Volně vloženo deset exlibris různých rozměrů a technik. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Karel Beneš, Tomás Bím, Jiří Bouda, Vojtěch Cinybulk, Vladimír Havlic, Josef Jícha, Jaroslav Kaiser, Ivana Kantůrková, Bohuslav Knobloch, Vladimír Suchánek. Obálka Vojtěch Cinybulk. Neudaný počet výtisků.

Vyvolávací cena
950 Kč (1 122 Kč)

VIII. evropský kongres  exlibristů. Lipsko 1961.

(Jiřincová Ludmila, Bouda Cyril) VIII. evropský kongres exlibristů. Lipsko 1961.

Praha, Svaz československých výtvarných umělců a českoslovenští exlibristé, 1961. OBr., nestr. Volně vloženo 12 exlibris různých technik a rozměrů. Autoři: Cyril Bouda, Vojtěch Cinybulk, Václav Fiala, Dalibor Chatrný, Ludmila Jiřincová, Ladislav Josef Kašpar, Emil Kotrba, Josef Liesler, Jaroslav Lukavský, Karel Oberthor, Karel Svolinský a Jiří Antonín Švengsbír. Grafiky Václava Fialy a Josefa Lieslera signovány tužkou, exlibris Lieslera datováno. Obálka L. J. Kašpar.

Vyvolávací cena
550 Kč (650 Kč)

Ex libris Lyry Pragensis.

Ex libris Lyry Pragensis.

Praha, Nadace Lyry Pragensis, 1992. Album Lyra. Sametová obálka, volně vložené listy, nestr. Soubor 12-ti ex libris. Různé rozměry a grafické techniky. Autoři: Hana Čápová, Josef Dudek, Daniela Havlíčková, Bedřich Housa, James Janíček, Aleš Krejča, Zdeňka Krejčová, Jaroslava Pešicová, Jiří Sozanský, Ctirad Stehlík, Pavel Sukdolák, Karel Vodák. Všechny ex libris signovány tužkou, některé datovány a číslovány. Všechny listy opatřeny slepotiskovým razítkem Lyry Pragensis. Úvodní text Prof. František Dvořák. Většina grafik tištěna na ručním papíře z Velkých Losin. Celkem 200 číslovaných výtisků, tento č. 191/200.

Výborný stav.,

Vyvolávací cena
1 100 Kč (1 300 Kč)

1 100 Kč (1 300 Kč)

Kytice 80. Soubor 51 grafických listů.

(Antonová Alena, Chatrný Dalibor, Komárek Vladimír, Suchý Jiří) Kytice 80. Soubor 51 grafických listů.

Praha, n.vl., 1980.  Soukromý neprodejný tisk. Kartonové pouzdro s aplikovaným koženým štítkem na hřbetě. 2 s. textu + 48 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Jiří Altmann, Alena Antonová, Karel Beneš, Marie Blabolilová, Josef Černý, Květa Fullierová, Josef Holler, Jaroslav Hořánek, Iva Hüttnerová, Jaroslav Cheben, Květa Jadrníčková, Jaroslav Kaiser, Jana Kasalová, Vladimír Komárek, František Kratochvíl, Ivan Kremláček, Jiří Lacina, Alena Laufrová, Ludmila Lojdová, Rudi Lorenz, Mikuláš Lubomírský, Václav Mathauser, Dalibor Matouš, Věruna Melčáková-Juneková, Marija Nekolová, Lubomír Netušil, Kornelie Němečková, Jiondřich Novák, Jana Ondrušová-Wünschová, Jan Antonín Pacák, Jiří Pavlík, Ladislav Rusek, Petr Sís, Miroslav Stuchlík, Vladimír Soukup, Jiří Suchý, Marie Michaela Šechtlová, Igor Ševčík, Vratislav Ševčík, Ruda Šváb, Nova Švábová, Petr Tamchyna, Jaroslav Uberlay, Vladimír Veselý, Zdeněk Vlach, Eva Vlasáková, Jiří Voves, Jan Weber, Vlasta Zábranský, Zdeněk Zálešák a Miroslava Zychová. Redakce Ivan Hrdina. Celkem 60 výtisků, tento č. 12.

Chybí grafický list Ivy Hüttnerové, Petra Síse a Miroslava Stuchlíka.

Vyvolávací cena
6 000 Kč (7 089 Kč)

Samson.

Samson.

Praha, Karel Žižkovský a Josef Runštuk, 1987. Byblos svazek 21. OBr. Vloženo deset barevných leptů s akvatintou od Aleše Navrátila. Všechny grafiky signovány a datovány vpravo dole tužkou. CVelůkem 100 výtisků. Tento výtisk autorský.

Vyvolávací cena
1 000 Kč (1 182 Kč)

1 000 Kč (1 182 Kč)

Křížová cesta.

Křížová cesta.

Bílek, František (1872 - 1941)

Praha, Anna Hlavatá, 1914. Umělecké snahy svazek XII. OBr. se slepotiskem. Volně vloženo 28 reprodukcí Křížové cesty proložených pauzovacím papírem. Vazba a titulní list František Bílek.

První vydání. Dolní chlopeň obálky uvolněna.

Vyvolávací cena
2 900 Kč (3 426 Kč)

Zátiší s ovocem.

Zátiší s ovocem.

Bouda, Cyril (1901 - 1984)

Litografie s podtiskem 24,8 x 19 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1963. List č. 80/200. Dole uprostřed slepotiskové razítko SČUGH.

Chagall I, str. 200 - 201.

Vyvolávací cena
600 Kč (709 Kč)

Alegorie vědy.

Alegorie vědy.

Bouda, Cyril (1901 - 1984)

Dřevořez 33,8 x 33,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall I, str. 200 - 201.

Vyvolávací cena
300 Kč (354 Kč)

Pražský drožkař.

Pražský drožkař.

Dillinger, Petr (1899 - 1954)

Barevná litografie 35,8 x 24,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno.

Chagall II, s. 45 - 46

Vyvolávací cena
200 Kč (236 Kč)

Srna.

Srna.

Duša, Ferdiš (1888 - 1958)

Dřevoryt 34,ř x 32,3 cm. Signováno vlevo dole tužkou a vpravo dole v desce. Nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall II, str. 141 - 142.

Vyvolávací cena
300 Kč (354 Kč)

London. S. Mary Overy, Southwark.

Hollar, Václav (1607 - 1677)

Mědiryt 16,8 x 23 cm. Signováno a datováno vlevo dole v desce. Rok 1661. Pasparta.

Toman I, str. 357 - 359.

Vyvolávací cena
1 800 Kč (2 127 Kč)

Slovák.

Slovák.

Chatrný, Dalibor (1924 - 2012)

Dřevoryt 14,2 x 13,5 cm. Signováno a datováno tužkou uprostřed Chatrný 46.

Chagall IV., str. 35 - 36.

Vyvolávací cena
100 Kč (118 Kč)

100 Kč (118 Kč)

Hlava v šátku.

Hlava v šátku.

Jiřincová, Ludmila (1912 - 1994)

Lept 31,8 x 24,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou L. Jiřincová 49. List č. 8/12. Pasparta.

Rybička 286.

Vzácné.

Vyvolávací cena
1 500 Kč (1 772 Kč)

1 500 Kč (1 772 Kč)

29. 11. 2020 00:00

Očarovaná loď.

Očarovaná loď.

Lept 7,8 x 11,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1973. Tisk na ručním papíře. Pasparta.

Rybička 608b - 613b.

Vyvolávací cena
600 Kč (709 Kč)

Smutná dívčí hlava.

Smutná dívčí hlava.

Lept 7 x 6 cm. Signováno tužkou uprostřed, nedatováno. Rok 1972. Rám, sklo.

Rybička 978.

Vyvolávací cena
250 Kč (295 Kč)

Větry od pólů.

Větry od pólů.

Kobliha, František (1877 - 1962)

Vernis mou 27,2 x 21,5 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Rok 1945.

Chagall V., str. 263 - 264.

Vyvolávací cena
700 Kč (827 Kč)

825 Kč (975 Kč)

Květy.

Květy.

Suchá jehla 28,1 x 20,8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. Tisk na ručním papíře.

Chagall V., str. 263 - 264.

Vyvolávací cena
500 Kč (591 Kč)

725 Kč (857 Kč)

29. 11. 2020 00:05

B. (Běla Kolářová ?).

B. (Běla Kolářová ?).

Kolář, Jiří (1914 - 2002)

Koláž 28,8 x 24,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole modrým perem Jiří Kolář 79. B.

Vyvolávací cena
4 500 Kč (5 317 Kč)

Almara.

Almara.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Suchá jehla 27,4 x 19,5 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed V. Komárek 72. List č. 1/50. Tisk na ručním papíře.

Chagall V., str. 263 - 264.

Vyvolávací cena
550 Kč (650 Kč)

550 Kč (650 Kč)

29. 11. 2020 00:03

Plot s tújemi.

Plot s tújemi.

Suchá jehla 17 x 8 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 1/25. Tisk na ručním papíře.

Chagall V., str. 263 - 264.

Vyvolávací cena
300 Kč (354 Kč)