Gratulace Prof. PhDr. Františku Dvořákovi.

Olomouc, olomoucká sekce SČB, 1990. OBr., arch papíru, nestr. Vlevo barevný dřevoryt signovaný a datovaný tužkou Ladislav Rusek 1971. Vpravo ručně psaný text. Podepsáni Dr. Ed. Vondrák, Adolf Vodáček a Bohumír Šmejkal.

Vyvolávací cena
250 Kč (295 Kč)

Vzplanutí a tanečnice.

Vzplanutí a tanečnice.

Hořánek, Jaroslav (1925 - 1995)

Barevná serigrafie 36,8 x 69,6 cm, Signováno a datováno tužkou vlevo dole a vpravo dole v desce. Tisk u příležitosti výstavy grafika v Galerii Hollar od 4. do 29. listopadu 1992.

Chagall III., str. 273 - 274.

Vyvolávací cena
700 Kč (827 Kč)

PF. 94. Dr. František Dvořák.

PF. 94. Dr. František Dvořák.

Chaba, Karel (1925 - 2009)

Barevná litografie 14,8 x 20,9 cm. Signováno tužkou dole uprostřed, nedatováno. Rok 1993. List č. 139/200.

Chagall IV, str. 17.

Vyvolávací cena
800 Kč (920 Kč)

PF 1990 RNDr. Věra Marvanová.

PF 1990 RNDr. Věra Marvanová.

Komárek, Vladimír (1928 - 2020)

Arch papíru. Vpravo dřevoryt s tyrkysovým podtiskem 11,2 x 7,8 cm. Signováno dole uprostřed tužkou, nedatováno. Rok 1989.

Vyvolávací cena
150 Kč (177 Kč)

Ex Libris Johann Souverein. In memoriam Albín Brunovský.

Ondreička, Karol (1944 - 2023)

Lept 12,6 x 8,6 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 1998. List č. 64/100.

Chagall X, str. 181 - 182.

Vyvolávací cena
600 Kč (690 Kč)

Ouhel, Ivan (1945 - 1)

Barevný dřevoryt 18 x 11,4 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2000. List č. 19/50.

Chagall X., str. 245 - 246.

Vyvolávací cena
500 Kč (591 Kč)

Kdesi na planetě.

Kdesi na planetě.

Ouhel, Ivan (1945 - 1)

Barevný dřevoryt 30 x 20 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou. Rok 2006. List č. 14/50.

Chagall X., str. 245 - 246.

Vyvolávací cena
900 Kč (1 063 Kč)

Figura.

Figura.

Pileček, Jindřich (1944 - 2002)

Lept 32 x 25,6 cm. Datováno a signováno vpravo dolke tužkou. Rok 1991. List č. 46/100.

Chagall XI, s. 193 - 194.

Vyvolávací cena
800 Kč (945 Kč)

Fryderyk. Frédéric.

Fryderyk. Frédéric.

Slíva, Jiří (1947 - 1)

Barevná litografie 21 x 15,2 cm. Signováno vpravo dole tužkou, nedatováno. List č. 36/100.

Chagall XIV., str. 215 - 217.

Vyvolávací cena
1 200 Kč (1 418 Kč)