Knihy

Hagstrom's Map of New York City.

New York, Hagstrom Company, 1952. Edition 1952.

Vyvolávací cena
200 Kč (236 Kč)

The Supervue Guide Book of New York City.

New York, Supervue Map and Guide Corporation, 1952. Eighteeth Latest Edition. OBr., 128 s. Čb. fotografie a mapky v textu.

Vyvolávací cena
100 Kč (118 Kč)

Dějiny USA.

(Teige Karel) Dějiny USA.

Nevis, Allan (1890 - 1971), Commager, Henry Steele (1902 - 1998)

Praha, Melantrich, 1947. Plpl. vazba, pap. přebal, 376 (1) s. Překlad Stanislav Budin. Fotomontážní obálka Karel Teige.

Srp str.287.

Vyvolávací cena
350 Kč (414 Kč)

Krása ženského těla.

(erotika) Krása ženského těla.

Stratz, Carl Heinrich (1858 - 1924)

Praha, B. Kočí, 1904. PCpl. vazba, 309 (10) s. Přeložil a poznámkami opatřil Dr. K. Weigner. Ilustrace v textu, 200 barevných a čb. příloh.

Vyvolávací cena
400 Kč (460 Kč)

Pomoc ! Díl I. a II.

(Sutnar Ladislav) Pomoc ! Díl I. a II.

Szabó, Desider (1 - 1)

Praha, Družstevní práce, 1930. Živé knihy A  svazek LXV. a LXVI. Clpl. vazby s kresbou, 436 (1) s. + 379 (2) s. Překlad Alžběta Göllnerová a Jarmila Zikmundová. Ilustrace, obálka a vazba Antonín Pelc. Typografická úprava Ladislav Sutnar.

Vyvolávací cena
300 Kč (354 Kč)

Z dějin českého knihtiskařství.

(vazba) Z dějin českého knihtiskařství.

Zíbrt, Čeněk (1864 - 1932)

Mladá Boleslav, Hejda & Zbroj, 1939. Plkož. vazba se zlacením, ručně šitý kapitálek, zlatá ořízka, kartonové pouzdro. 146 s. Vazba nesignována. Ilustrace v textu. Upravil Dr. Antonín Dolenský. Na předsádce nalepeno ex libris Václav Jankla, litografie.

Výborný stav. Unikát.

Vyvolávací cena
1 000 Kč (1 182 Kč)