České písemnictví v díle Maxe Švabinského.
Praha, Památník národního písemnictví, 1958. OBr., 21 (1) s. Vložena orig. litografie s podtiskem od Maxe Švabinského, signována vpravo dole tužkou a vlevo dole v desce. Osm čb. fotografických příloh. Úvodní text Ludvík páleníček. Katalog výstavy pořádané v období září - říjen 1958 v Památníku národního písemnictví v Praze. Obsahuje seznam vystavených děl.
Obálka ušpiněna.
Knihy
Knihy
350 Kč (414 Kč)
350 Kč (414 Kč)
375 Kč (443 Kč)
375 Kč (443 Kč)
Dražitel č.40, 27. 10. 2018 22:53