(autogram) Balonové létání. Soubor 6 litografií.

Bím, Tomáš (1946)

Praha, n.vl., 1977. Edice Folio svazek 2. OBr., nestr. Volně vloženo 6 barevných litografií o rozměru ca 18,8 x 14 cm. Všechny signovány a datovány tužkou. Na obálce věnování Tomáše Bíma pro grafika Miroslava Stuchlíka z 1.VI. 1977. Celkem 60 číslovaných výtisků. Tento výtisk autorský.

Chagall I, str. 165 - 166.

Balonové létání. Soubor 6 litografií.

3 400 Kč (4 017 Kč)
3 400 Kč (4 017 Kč)

Dražitel č.20, 26. 10. 2018 09:18