Tenisové hřiště.

Bím, Tomáš (1945)

Barevná litografie 11,9 x 8,9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 79. List č. 32/200.

Chagall I, str. 165 - 166.

Tenisové hřiště.

400 Kč (473 Kč)