Pf 80. Okno v atelieru

Bím, Tomáš (1945)

Barevná litografie 12 x 9 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 79.

Dvořák str. 342. Chagall I, str. 165 - 166.

Pf 80. Okno v atelieru

400 Kč (473 Kč)