PF 78.

Bím, Tomáš (1945)

Litografie s podtiskem 17,4 c 11 cm. Signováno a datováno tužkou dole uprostřed Tomáš Bím 77. List č. 66/120.

Chagall I, str. 165 - 166.

PF 78.

500 Kč (591 Kč)