Felicem 78.
Litografie s podtiskem 15,5 x 9,1 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 77. Autorský tisk.
Chagall I, str. 165 - 166.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)