p.f. 1975.

Bím, Tomáš (1945)

Částečně kolorovaná litografie 17 x 9,6 cm. Signováno vpravo dole tužkou.

Chagall I, str. 165 - 166.

p.f. 1975.

400 Kč (473 Kč)
400 Kč (473 Kč)

Dražitel č.43, 27. 10. 2018 23:36