(Bím Tomáš, Komárek Vladimír, Suchánek Vladimír) Muž a žena. Soubor 49 grafických listů.

Praha, n.vl., 1978.  Soukromý neprodejný tisk. Plpl. pouzdro s aplikovaným koženým štítkem na hřbetě. 1 s. textu + 48 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Alena Antonová, Tomáš Bím, Adolf Born Olga Čechová, Josef Černý, Milan Erazim, Květa Fulierová, Anna Grmelová, Dobroslav Halata, Petr Hampl, Daniela Havlíčková, Jaroslav Hořánek, Jaroslav Cheben, Eva Jeníčková, Dimitrij Kadrnožka, Jaroslav Kaiser, Jana Kasalová, Dušan Kállay, Jan Kavan, Vladimír Komárek, Jan Kovář, František Kratochvíl, Ivan Kremláček, Ladislav Kuklík, Jiří Lacina, Alois Mikulka, Josef Mžyk, Jindřich Novák, Jan Antonín Pacák, František Peterka, Michal Rittstein, Josef Saska, Vladimír Soukup, Libuše Stratilová, Miroslav Stuchlík, Vladimír Suchánek, Ondřej Suchý, Matěj Svoboda, Karel Šafář, Marie Šechtlová, Jaroslav Škarohlíd, Vratislav Ševčík, Kamila Štanclová, Ruda Šváb, Petr Tamchyna, Karel Teissig, Jaroslav Uiberlay, Vlastimil Zábranský. Pouzdro František Jelínek, Keramika Jan Kutálek. Redakce Ivan Hrdina. Celkem 60 výtisků, tento č. 48.

Chybí grafický list Adolfa Borna. Pouzdro nahoře ve hřbetě naprasknuto.

Muž a žena. Soubor 49 grafických listů.

7 000 Kč (8 271 Kč)