Balon za stromem.
Barevná litografie 19 x 14,3 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 77. List č. 74/80.
Chagall I, str. 165 - 166.
500 Kč (591 Kč)
500 Kč (591 Kč)
525 Kč (620 Kč)
525 Kč (620 Kč)
Dražitel č.43, 27. 10. 2018 23:44