Balon za stromem.

Bím, Tomáš (1945)

Barevná litografie 19 x 14,3 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Tomáš Bím 77. List č. 74/80.

 Chagall I, str. 165 - 166.

Balon za stromem.

500 Kč (591 Kč)
525 Kč (620 Kč)

Dražitel č.43, 27. 10. 2018 23:44