(Suchánek Vladimír, Komárek Vladimír, Šafář Karel) Shakespeareˇ81. Soubor 53 grafických listů.

Praha, n. vl., 1981. Soukromý neprodejný tisk. Kartonové pouzdro s aplikovaným koženým štítkem na hřbetě, nestr. (2 s.) textu + 52 volně vložených grafických listů různých technik a rozměrů. Vše signováno tužkou, některé listy datovány a číslovány. Autoři: Jiři Altmann, Bořivoj Borovský, Josef Černý, Petr Formánek, Květa Fulierová, Dobroslav Halata, Petr Hampl, Jiřina Hartingerová, Jaroslav Hořánek, Pavel Hlavatý, Jan Hrubý, Květa Jadrníčková, Dušan Junek, Ivana Kantůrková, Jan Kavan, Vladimír Kintera, Vladimír Komárek, František Kratochvíl, Markéta Králová, Ivan Kremláček, Věra Krumphanzlová, Rudi Lorenz, Mikuláš Lubomírský, Václav Mathauser, Věra Melčáková-Juneková, Jiří Mika, Bohuslav Mikeš, Marija Nekolová, Lubomír Netušil, Jindřich Novák, Zuzana Nováčková, Jana Ondrušová-Wünschová, Jan Antonín Pacák, Karel Prášek, Josef Saska, Libuše Stratilová, Miroslav Stuchlík, Boris Soukup, Vladimír Soukup, Vladimír Suchánek, Jiří Suchý, Ondřej Suchý, Karel Šafář, Marie Michaela Šechtlová, Igor Ševčík, Jaroslav Uiberlay, Karel Urban, Vladimír Veselý, Zdeněk Vlach, Jiří Voves, Eva Vlasáková, Jan Weber, Bohunka Waageová. Pouzdro František Jelínek. Redakce Ivan Hrdina. Vložena pozvánka na křest alba. Celkem 60 výtisků. Tento č. 50.

Výborný stav. Grafický list Petra Formánka chybí.

Shakespeareˇ81. Soubor 53 grafických listů.

7 000 Kč (8 271 Kč)