Návrh titulního listu časopisu Švanda dudák.

Aleš, Mikoláš (1851 - 1912)

Originální kresba tuší 13,5 x 8,7 cm. Signováno vlevo dole Aleš, nedatováno. Pasparta.

Toman I., str. 10 - 13.

2 500 Kč (2 954 Kč)
15 000 Kč (17 723 Kč)

Dražitel č.10, 27. 10. 2018 22:38