Dudák.
Originální kresba perem 6,2 x 5,4 cm. Signováno iniciálou vlevo dole, nedatováno. Pasparta.
Toman I., str. 10 - 13.
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
2 500 Kč (2 954 Kč)
Dražitel č.10, 27. 10. 2018 19:45