PF 1977 Fr. Nový.

Born, Adolf (1929)

Barevná serigrafie 10,2 x 41,8 cm. Signováno vpravo dole v desce, nedatováno. Arch papíru, serigrafie přes obě strany.

Chagall I., str. 194 - 195.

PF 1977 Fr. Nový.

500 Kč (591 Kč)