Exl Ali Vogel de Waal. Ptáci a kolovrat.

Čápová, Hana (1956)

Barevný lept 8,7 x 6,8 cm. Signováno a datováno vpravo dole tužkou Hana Čápová 85. List č. 33/100. Tisk na ručním papíře.

Másler a Vaníček 16.

250 Kč (295 Kč)